Придбати інвалідні візки в Україні
У правильно підібраному інвалідному візку людина відчуває себе настільки комфортно, наскільки це можливо в даній ситуації. Він зможе легко переміщатися по будинку та вулиці. Це згладить психологічний дискомфорт від обмеженості рухів. Будуть зведені до мінімуму і фізичні наслідки тривалого перебування в сидячому положенні.
При придбанні такого специфічного товару, як подушка від пролежнів, інвалідний візок з електроприводом, вартість не повинна стати вирішальним фактором прийняття рішення. Потрібно враховувати, в першу чергу, особливості та вік пацієнта.
Сьогодні виробники пропонують широкий вибір інвалідних візків, що відрізняються за своїм функціоналом, призначенням, матеріалами виготовлення та багатьом іншим параметрам, придбати які можна у нас. Наш інтернет-магазин здійснює продаж та доставляє техніку в усі міста України: Вінниця, Миколаїв, Кривий Ріг, Херсон, Чернігів, Полтава, Черкаси, Хмельницький, Суми, Житомир, Чернівці та ін.
Таке розмаїття в першу чергу покликане забезпечити максимально можливий комфорт пересування для людей з обмеженими можливостями. Завдяки такій широті вибору є можливість для кожного підібрати оптимальний варіант, керуючись фізичними можливостями людини, а також ціновими критеріями.
Види візків
Головний розподіл усіх видів інвалідних візків здійснюється на два основних типи:
- Крісло-каталка - пасивний варіант візка, призначений для людей, які не мають можливості самостійно пересуватися. Він призначений для пересування з супроводжуючим та для перевезення хворих.
- Крісло-візок - активний тип візка, призначений для людей, які, попри наявність певних порушень функцій опорно-рухового апарату, не втратили повністю здатності виконувати певні рухи самостійно. Такий інвалідний візок дозволяє вести по можливості повноцінне життя; вільно пересуватися по квартирі, гуляти, займатися спортом тощо.
Критерії вибору інвалідного візка
Маючи намір придбати візок інвалідний або електровізок, враховуйте вагу людини, яка їм буде користуватися. Якщо цей показник перевищує 100 кг, то потрібен варіант з посиленим каркасом.
Також потрібно звертати увагу на об'єм таза пацієнта та ширину візка. Стандартний візок для інвалідів має розмір сидіння 43-46 см. У такому візку худенькій та щуплій людині не буде забезпечена достатня фіксація спини. Це може спровокувати додаткові проблеми з боку хребта.
Якщо в будинку немає пандусів або часто ламається ліфт, то необхідно придбати максимально легкий інвалідний візок. Також він повинен бути маневровий та простим в управлінні. Пандус для інвалідних візків також можна придбати у нашому магазині.
Коли купується інвалідне крісло-візок або інша медтехніка, потрібно також враховувати вік людини, характер захворювання, фізичні можливості та багато іншого. Для дітей обов'язково купувати дитячі інвалідні візки.
Серед основних критеріїв вибору оптимальної моделі інвалідного візка слід відзначити наступні.
- Висота підлокітників та можливість їх зняття або відкидання. Якщо підлокітники виявляться занадто високими, то плечі людини будуть високо підняті, що буде призводити до стомлення м'язів та не дозволить комфортно використовувати підлокітники за призначенням. Своєю чергою, занадто низька їх висота не буде забезпечувати стійкого положення тіла. Не менше значення мають функція відкидання підлокітників або можливість швидкого їх зняття; це забезпечує зручну пересадку з крісла та, навпаки, у крісло.
- Регульованість підніжки. Бажано, щоб підніжку можна було регулювати