Мы – работаем! Принимаем заказы онлайн и по телефону.

Отзывы

Оксана

28.12.2023

Щиро дякую команді магазину, а зокрема пані Вікторіі. За оперативність, високий професіоналізм, бажання допомогти, за велике терпіння та людяність. Купували електровізок для нашого героя- захисника. Буду надалі всім потребуючим радити цей магазин.

Наталія

24.11.2023

Щиро дякую за індивідуальний підхід, професійну консультацію пані Вікторії! Купила інвалідний електровізок і дуже задоволена покупкою! Дуже якісний товар! Однозначно рекомендую!

Володимир(м Тернопіль)

15.09.2023

Сьогодні отримав шини для інвалідного візка.Дуже вдячний за оперативну доставку та професійний підхід до мого замовлення.

Менеджер «Baldinelli»

27.06.2023

Ось такий відгук нам залишила Вінницька обласна організація Товариства Червоного Хреста України. Дякуємо за такі приємні слова.

Наталия Щербина

07.04.2023

Дякую вам, друзі, за індивідуальний підхід і відмінну якість вашої продукції. Ми купили 15 протипролежневих матраців для клінік та фізичних осіб. Отримуємо подяки від людей, все підібрано правильно і працює відмінно. Особливо хочу подякувати пані Вікторії за її бездоганне знання особливостей використання продукції та безмежне терпіння у допомозі клієнту (мені особисто). Це все було важливо і до війни, а наразі коли бачиш, що твій продавець допомогає тобі використати кожну копійку ефективно, відчуваєш, що ти в колі своїх. Буду рекомендувати ваші магазини і пані Вікторію особисто всім своїм колегам. Перемоги всім нам)

Віта

29.01.2023

Добрий вечір. Шукаючи взуття для поранених воїнів, які перебувають зараз в лікарні на лікуванні в.Рівне натрапили на даний сайт в інтернеті. Зателефонувавши були приємно здивовані, що дана компанія вирішила подарувати дане взуття для воїнів. Щиро дякуємо Вам. Завдяки таким компаніям, Людям, як Ви все буде Україна!!! З Вами приємно мати справу, рекомендую та щиро дякую!!!

Менеджер «Baldinelli»

30.12.2022

Ось такий відгук нам залишила Новоград-Волинська міськрайонна організація Товариства Червоного Хреста України. Дякуємо за такі приємні слова.

Ірина

06.12.2022

Добрий день.Кілька днів тому купила в компанії підіймач для інваліда.Вже були у відчаї, бо не могли пересадити маму з ліжка у візок, через надмірну вагу. Фахівець Вікторія уважно мене вислухала, дуже професійно проконсультувала і порадила підіймач, який приїхав на наступний день і вже працює.Дякую всім решта за оперативну відправку.Всім раджу цей інтернет магазин

Татьяна

06.11.2022

Рекомендую этот магазин. Проконсультировали по всем интересующим вопросам и помогли подобрать все необходимое. Быстрая доставка, качество, + тут одни из самых низких цен! Спасибо команде магазина за оперативную и качественную работу,

Наталья

10.07.2022

Большое спасибо продавцу за хорошую, качественную и оперативную работу! С моим заказом и требованиями продавцу пришлось изрядно потрудиться, но тем не менее, все прошло хорошо и максимально быстро! Рекомендую всем этот магазин!

Команда Baldinelli

Пожалуйста, поделитесь Вашим отзывом о качестве товара или об уровне обслуживания в нашем магазине

Мы ценим каждый Ваш отзыв!