Ми працюємо! Приймаємо замовлення онлайн та за телефоном.

Відгуки на медичні ліжка

Світлана Шамрай
08.06.2023
Купляли це ліжко з-за кордону для родича з Харкова. Хвилювались з багатьох питань але всі питання були вирішені за допомогою фахівця Вікторії. Дякую за небайдужість у вирішенні цього складного, як нам здавалося, питання, а також за товар високої якості.
Лідія
28.08.2022
Придбали це ліжко. Дуже задоволені. Жодного разу не пожалкували. Якісне, зручне, гарне. Ще придбали разом з ним матрац. Професійне обслуговування: швидко доставили, зібрали, пояснили, як користуватись. Дякуємо!
Людмила
19.06.2022
Покупали эту кровать для мамы. Пришлось срочно переезжать из-за войны, а мама лежит. Обратилась к девушке-консультанту с полным непониманием, что нам нужно. Но спасибо ей большое, что действительно помогла сделать верный выбор, а не просто «впарили». Кроватью очень довольны. Проще стало не только маме, но и всем нам в уходе за ней. Очень советую этот магазин! На самом деле человеческое отношение и профессиональная консультация!
Олексій
03.05.2022
Дуже дякую за чудову консультацію та дуже швидку доставку. під час війни зробили все, щоб ми отримали ліжко максимально швидко. Слава Україні!
Андрій
16.03.2020
Рекомендую купляти в цьому магазині - сподобалось. Вічливо та професійно все розповіли, вчасно зробили доставку. В магазині показали як зібрати. Ліжко по якості нормальне. Все працює зручно.
Соломія Брильска
06.02.2019
Дуже задоволена обслуговуванням, уважністю до проблеми та кваліфікацією в магазині baldinelli. Кращої консультації я не отримала в жодному з інших трьох магазинів до яких зветралася! Щиро вам дякую, процвітання!
Андрей
22.06.2018
Можно ли установить на эту модель боковые опоры? какие подходят?

Менеджер Baldinelli

22.06.2018

Добрый день, Андрей. Поручни можно выбрать в категории "Аксессуары к кроватям". Все поручни, которые подходят для данной модели по ссылке: https://baldinelli.ua/reabilitaciya/akceccuari-k-krovatyam/poruchni-k-krovatyam/osd-proizvoditel-aksessuarov-dlya-krovatej

Ирина
04.06.2018
Кровать очень функциональна - решение массы проблем для больного человека и его родственников. Все четыре секции кровати настраиваются как нужно больному, регулируется высота, есть трапеция в комплекте. Если есть проблема и есть возможность, то очень рекомендую.
Аліна
11.12.2017
Щиро дякую за швидке реагування та допомогу по всіх питаннях. Ліжко потрібно було терміново. Отримали як і обіцяли -на наступний день. Росказали як користуватись та як зібрати. Дуже приємні враження від Вашої Роботи!
Лида
20.11.2017
Нужна была обычная функциональная медицинская кровать. Покупкой довольны. Покупали в магазине в Запорожье
Перейти до выбору товарів

Отримайте професійну консультацію!

Введіть Ваш номер, і, ми передзвонимо протягом 10-ти хвилин у робочий час після Вашого звернення.